Liptov chatky Tatralandia

O chatke

O chatke

Liptov Chatky 108 a 111
Popis a vybavenie

Základné vybavenie chatky

Fotogaléria chatiek:

Chatka 108:

Chatka 111:

Popis chatiek:

Chatky Tatralandia Liptov 108 a 111 sú situované v nádhernom prostredí Liptova, v atraktívnej časti obľúbeného dovolenkového rezortu Holiday Village Tatralandia. Chatky sa nachádzajú priamo v areáli Aquaparku Tatralandia. Vítané sú u nás rodiny s deťmi, páry ako aj skupinky priateľov a známych.

 

Kvôli svojej skvelej polohe, v tesnej blízkosti bazénov a tobogánov najväčšieho aquaparku na Slovensku s vitálnym svetom a bohatou ponukou atrakcií pre dospelých aj deti, predstavujú naše chatky skvelú voľbu pre všetkých milovníkov dokonalého relaxu a aktívneho oddychu. Svoj voľný čas môžete tráviť taktiež surfovaním, člnkovaním či plavbou na vyhliadkovej lodi po Liptovskej Mare. Zaujímavá je návšteva majestátnych demänovských jaskýň, rovnako Vám odporúčame turistické prechádzky, cyklistické túry prekrásnou okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier. Navštíviť sa rozhodne oplatí aj blízku Zoo kontakt so zvieratkami či jediný veterný tunel na Slovensku so simulátorom voľného pádu – Huriccane Factory Tatralandia. V zimnom období bohatom na sneh, si vychutnáte vynikajúcu lyžovačku v neďalekom špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná – Nízke Tatry, kde Vás denne zadarmo odvezie priamo z areálu ubytovania bezplatný skibus.

 

Ubytovanie Vám ponúkame celoročne v dvoch samostatných rekreačných chatkách, ladených v tradičnom liptovskom štýle. Kapacita jednej chatky je 5 lôžok, celkovo tak ubytujeme skupinu až 10 hostí.

 

V každej chatke je hosťom k dispozícii samostatná obývacia miestnosť disponujúca LCD televízorom s káblovým príjmom , rádiom s bluetooth a rozkladacou pohovkou (vhodnou aj ako prístelka pre 2 osoby). Obývacia miestnosť je prepojená s jedálenskou časťou s posedením a kuchynkou.

Vybavenosť chatiek:

Chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrický varič, umývací drez, TV, rozkladacia sedačka, rohová lavica, stôl, stoličky, 3 postele, skrine, kompletné vybavenie kuchyne riadmi, príbormi a hrncami, vybavenou elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou.. Súčasťou každej chatky je samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chodbe sa nachádza odkladací priestor pre lyže a lyžiarske pomôcky.

 

V obidvoch objektoch môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

 

Počas celého Vášho pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s 20% zľavou,  s možnosťou prechodu do aquaparku Tatralandia aj viackrát denne, čím si neobmedzene budete môcť vychutnávať skvelý relax v jeho termálnych bazénoch, wellness centre, keltskom saunovom a tobogánovom svete.

 

Výborne si oddýchnete aj na terase, kde sa nachádza masívne drevené posedenie. V tesnej blízkosti si opečiete klobásky na ohnisku, posedíte v altánku či ugrilujete špeciality na grile. V areáli ubytovania sú pre Vás pripravené viaceré detské ihriská s preliezkami, trampolínami, hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom i športovými ihriskami. Zahrať si tu môžete obrie šachy, stolný tenis alebo využiť tenisový kurt s umelým osvetlením. Na recepcii, kde si v prípade potreby požičiate bicykle, si vyskúšate aj hru bowling.

 

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chatkách.

Chatky Tatralandia Liptov 108 a 111 sú ideálnym miestom pre Váš relax. Urobíme všetko preto, aby ste u nás zažili dovolenku snov.

 

Tešíme sa na Vás!